1
Долар28.14
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.86
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.76
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У чернівецькій військовій частині сьогодні День відкритих дверей

buknews.com.ua 08/08/2019 11:58

З метою популяризації та підвищення престижу військової служби у Збройних Силах України зокрема в елітних підрозділах ДШВ,формування у громадян Буковини почуття патріотизму, у рамках військово-патріотичного виховання молоді, 08 серпня 2019 року о 10.00 годині у військовій частині, що розташована за адресою м. Чернівці, вул. Січових Стрільців 6 (колишня М. Олімпіади) відбудеться День відкритих дверей для громадян, які хочуть стати потенційними військовослужбовцями-контрактниками цієї частини або будь якої іншої військової частини Збройних Сил України.

Під час даного заходу можна буде ознайомитися з:

-         життєдіяльністю Чернівецьких десантників;

-         зразками бойової техніки, яка перебуває на озброєнні у наших десантників;

-         усім спектром підготовки військовослужбовців до стрибків з парашутом;

-         історією військової частинияка брала участь у низці миротворчих місій на території інших держав, а з перших днів російської агресії проти України захищає східні кордони нашої держави;

Представники ж фінансової служби частини розкажуть присутнім про те, яка заробітна плата чекає на тих, хто укладе контракт.

Кожен, кому сподобається у десантників, зможе отримати погоджувальний лист від командування частини для оформлення документів щодо підписання угоди на військову службу за контрактом.

Коментарі: