Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Чернівецькій області призупиняють рух приміських автобусів

acc.cv.ua 13/03/2020 22:47
Чи буде курсувати громадський транспорт у Чернівцях, 14 березня вирішуватиме комісія.

Відповідно до рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, управління інфраструктури Чернівецької ОДА має призупинити роботу на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області.

Районні державні адміністрації повинні призупинити роботу на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району.  

Термін виконання – негайно. Про це у зверненні на Фейсбук повідомив міський голова Олексій Каспрук.

Нагадуємо, на Буковині запроваджують надзвичайну ситуацію.

«Завтра між населеними пунктами Чернівецької області призупиняється пасажирське сполучення. Я прошу всіх бути уважними, врахувати це тим, хто планує поїздки до Чернівців, хто має їхати завтра на роботу в Чернівці. Швидше за все, автобусів завтра не буде», - зазначив Олексій Каспрук.

Окрім того, рекомендовано органам місцевого самоврядування та об`єднаним територіальним громадам призупинити роботу на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі населеного пункту або об`єднаної територіальної громади.

«Завтра о 13:00 ми збираємо міську комісію і разом з перевізниками обговоримо цю рекомендацію, - продовжує мер. - Я не впевнений, що ми її приймемо, бо це означає зупинку всього громадського транспорту в місті Чернівці. Призупинка роботи приміського транспорту вже призведе до перебоїв у роботі підприємств, лікарень, установ…

Завтра будемо вирішувати. Хотілось би почути думку чернівчан, як ми маємо жити без громадського транспорту».