Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Чернівецькій обласній лікарні встановлюють тунель-дезінфікатор (ФОТО, ВІДЕО)

acc.cv.ua 27/04/2020 16:10
Через нього проходитимуть медики, коли заходять чи виходять з роботи.

Тунель-дезінфікатор розробило підприємство хімічної промисловості "Коагулянт", зокрема, чернівецький хімік Василь Куліш

"Перебіг подолання пандемії COVID-19 в світі вказує на те, що дезінфекційні заходи набувають все більшої важливості в нашому житті. Час вимагає нових, ефективних і зручних технологій дезінфекції. Наприклад, встановлення в громадських місцях дезінфекційних тунелів. Система туманоутворення дозволяє ефективно обробити дезінфікуючим засобом поверхню одягу та взуття людини, - йдеться на сторінці у Фейсбук Коагулянт - підприємство хімічної промисловості. - Ви побачите, як працює такий пристрій, зроблений нами в Україні. В ньому використовуються вiтчизняні дезінфектанти, виробництва Пологівського заводу КОАГУЛЯНТ. Розробку конструкції забезпечено спільними зусилями підприємств Енвіротех-інжиніринг та Дніпрополімермаш. Перші два тунелі буде передано на баланс міст Дніпро та Чернівці".

У Чернівецькій обласній лікарні встановлюють тунель-дезінфікатор (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 27 квітня, тунель встановлюють у Чернівецькі обласній клінічній лікарні. 

Читайте ще: У реанімації Чернівецької обласної лікарні зросла смертність через COVID-19 – Сергій Цинтар

"Ідея така: коли працівник заходить на територію лікарні чи виходить з неї, він проходить через цей тунель і його обробляють повністю дезінфікуіючим засобом, - розповів у коментарі ІА АСС директор КНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» Сергій Цинтар. - Таким чином, відбувається повне знезараження. Тунель встановлять сьогодні до кінця робочого дня. Думаю, що завтра на ранок буде готовий. Це через Департамент охорони здоров'я меценати нам допомогли, щоб організувати такий захист для співробітників. Ми його не купували, тунель нам надали в оренду".

Дивіться нас наYouTube

Від редакції:

Підтримайте якісну журналістику!

Інформаційне агентство АСС - це незалежна медійна платформа, яка працює об`єктивно, оперативно та точно. Вже 5 років ми подаємо нашим читачам лише якісні та перевірені новини. Втім, через кризу та карантин, наші рекламні доходи відчутно зменшились! Відтепер ви можете допомогти нам не лише лайком чи репостом, а й донатом.

Кожен донат - ваша підтримка нашої роботи!