Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Чернівцях з'явиться новий сквер

pogliad.ua 28/11/2019 19:06

Електронну петицію Інги Кейван щодо створення «Скверу чернівчан на проспекті Незалежності» розглянули депутати на сесії Чернівецької міської ради.

Зазначена петиція попередньо розглядалась у присутності автора та за участю представників департаменту житлово-комунального господарства, тресту зеленого господарства та протизсувних робіт, громадських активістів. Встановлено, що роботи по видаленню дерев в сквері на пр. Незалежності, 82-84 виконувалися Чернівецьким міським комунальним виробничим трестом зеленого господарства та протизсувних робіт відповідно до ордеру на видалення зелених насаджень.

Департаментом житлово-комунального господарства міської ради заключено договір з Чернівецьким міським комунальним виробничим трестом зеленого господарства та протизсувних робіт на надання послуг з поточного ремонту озеленення на пр. Незалежності, 82-84 на суму 188365 грн.

В кошторис включені роботи зі знесення аварійних та самосійних дерев, влаштування газонів з завезенням ґрунту, посадці дерев та кущів. Зелена зона на пр. Незалежності, 82 входить  до переліку парків та скверів у м. Чернівцях, затвердженого рішенням Чернівецької міської ради VI скликання від 29.05.2014 року №1233.

Автор петиції пропонує  «На основі такого скверу продумати систему брендів Чернівців, яка б інтегрувала мешканців міста в історію, культуру, а також стала би ще одним туристичним об’єктом. Крім того, такий сквер став би ще одним громадським майданчиком, на якому можна було б проводити культурні заходи для дітей та дорослих. І просто він би став місцем комунікації чернівчан. А найголовніше, у такий спосіб можна вшанувати пам’ять чернівчан, які були до нас, залишити чудову пам’ять про себе прийдешнім поколінням і об’єднати сучасників».

Депутати підтримали електронну петицію №174 Кейван І.І.«Сквер чернівчан на проспекті Незалежності».

Чернівецькому міському комунальному виробничому тресту зеленого господарства та протизсувних робіт доручено продовжити роботи по влаштуванню газонів,посадці дерев та кущів в сквері на пр. Незалежності, 82. Також перед  висадкою дерев та кущів треба погодити з автором петиції та членами ініціативної групи мешканців вказаного мікрорайону схему висадки зелених насаджень в сквері на проспекті  Незалежності, 82.  Про це йдеться на офіційному сайті Чернівецької міської ради.