1
Долар27.89
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро31.63
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.38
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Чернівцях заочно засудили спільницю бойовиків ОРЛО

acc.cv.ua 13/03/2018 17:26

За матеріалами Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області заочно засуджено спільницю бойовиків терористичної організації «ЛНР».

Правоохоронці встановили, що мешканка Луганської області з травня 2014 року фінансово і матеріально сприяє злочинній діяльності бойовиків: веде облік матеріальних активів, складає та подає до так званих «контролюючих органів ЛНР» фінансову звітність, проводить фінансові операції з нарахування та видачі грошей терористам. Про це повідомляє прес-служба УСБУ в Чернівецькій області.

Зокрема, в січні 2015 року разом з «партнером» створила конвертаційний центр, через який здійснювалось фінансування незаконних збройних формувань. Зловмисники перераховували кошти бойовиків на рахунки «фінансової установи», переводили їх у готівку та обмінювали на російські рублі. Потім ділки кур’єрами переправляли гроші бойовикам так званої «ЛНР» через територію РФ. 

Читайте ще: Бойовика «ДНР» засудили до 11 років позбавлення волі. Заочно

За інформацією спецслужби, у такий спосіб зловмисники «конвертували» понад 34 мільйони гривень.

Шевченківський районний суд Чернівців заочно визнав поплічницю терористів винною за ч. 2 ст. 258-5 Кримiнального кодексу України і призначив їй покарання у вигляді 10-ти рокiв позбавлення волi. Вирок набув законної чинності.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах: