Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Чернівцях закриють кафе і ресторани, обмежать роботу громадського транспорту

pogliad.ua 16/03/2020 13:55

У Чернівцях від вечора 16 березня планують закрити заклади громадського харчування, припинити роботу всіх магазинів, які не торгують продуктами і предметами першої необхідності, та обмежити роботу громадського транспорту. Про це заявив міський голова Чернівців Олексій Каспрук у фейсбуці.

Як відомо, в Чернівецькій області зафіксовано ще 2 випадки зараження коронавірусом. Одна з жінок, які захворіли, на жаль, отримала зараження не перебуваючи в країні, де вірус розповсюджується, а зараження відбулося на місці.

"В обід буде засідати міська комісія з техногенної безпеки та НС і буде прийнято рішення про наступні речі:

  • з 18.00 припиняємо роботу закладів харчування на території Чернівців (за бажанням підприємці можуть робити доставку);
  • ввести певні обмеження громадського транспорту;
  • закрити всі заклади торгівлі, за винятком магазинів, які не торгують продуктами і предметами першої необхідності", - зазначив міськи голова.

Також мер міста закликав батьків, щоб діти на карантині знаходилися виключно вдома, за винятком крайньої необхідності. Це саме стосується літніх людей, людей, які мають хронічні хвороби. Будуть воронтери, які надаватимуть їм допомогу з доставкою продуктів, ліків. 

- Закликаю чернівчан по можливості з помешкань не виходити, мінімально користуватись громадських транспортом, готуємось до серйозних викликів, - зазначив Олексій Каспрук.