Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Чернівцях з підприємців комунальних ринків не зніматимуть плату за період карантину

pogliad.ua 17/03/2020 16:19

Департаменту розвитку міської ради надано дозвіл не нараховувати орендну плату за майно, що є комунальною власністю територіальної громади міста у період з 13 березня до 3 квітня включно за винятком майна, що використовується під магазини продовольчих товарів, аптеки, ветеринарні аптеки, розміщення обладнання стільникового зв’язку, банківські установи, відділення пошти, державні органи виконавчої влади та місцеві органи самоврядування, державні комунальні підприємства, установи, організації, заклади охорони здоров’я, кавомати, банкомати, термінали миттєвої сплати, склади та СТО.

Департамент розвитку прийматиме рішення про ненарахування орендної плати за комунальне майно на підставі рішень комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за заявою суб’єкта господарювання.

За пропозицією міського голови Олексія Каспрука іншим власникам приміщень рекомендовано також зменшити оренду плату орендарям, які не працювали під час обмежувальних протиепідемічних заходів. Про це йдеться на офіційному сайті міської ради Чернівців.