Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Чернівцях створюють мобільний туристичний додаток міста

acc.cv.ua 16/04/2020 14:07
Зараз ініціатори працюють над наповненням туристичного додатка.

У Чернівцях розпочали створювати мобільний туристичний додаток, у якому буде розміщена уся інформація необхідна туристам, які вирішили відвідати місто. Про це у коментарі ІА АСС розповіла ініціаторка створення мобільного додатка Оксана Лелюк. Зараз вона працює над проектом разом з Миколою Коропом. 

За словами Оксани Лелюк, вона давно зрозуміла, що про Чернівці дуже мало інформації в Інтернеті та в інших ресурсах. Тож ідея створення мобільного туристичного додатка виникла близько трьох років тому після проведення туристичного хакатону. 

"Був такий туристичний хакатон, де змагалися між собою хлопці та дівчата, які знаються на IT-технологіях. Я підхопиkа цю ідею, тому що давно працюю у туризмі і для мене важливо, щоб про Чернівці більше знали і могли знайти цю інформацію. Відтоді ми почали працювати над втіленням цієї ідеї у життя і оскільки не лише цим займаємося, а різними справами, то це затягнулося. Але це було актуальним і тоді, і зараз, а особливо зараз, тому що я бачу, що внутрішній туризм буде розвиватися, у зв’язку з обмеженнями виїзду за кордон. І хочеться, щоб Чернівці не відставали від інших прогресивних міст", - розповідає Оксана Лелюк. 

Читайте наші новини вInstagram

Вона додає, що автори поставили собі за мету, щоб у новоствореному мобільному додатку була максимально розширена інформація та зручна в користуванні.

"Ресторани, готелі і все, що може знадобитися туристу. Це не обмежений перелік. Десь люди більше орієнтуються на те, що туристу потрібен готель, ресторан і сувенірна продукція, умовно кажучи. А насправді потрібно звернути увагу на те, як ми себе поводимо у якості туриста. Я завжди приміряю до себе. Я коли подорожую, мені важливо не тільки де поїсти, де переночувати, що побачити, мені важливо орієнтуватися? де можна поміняти гроші, важливо знати, що відбувається у місті у той чи інших період, які розважальні заходи, що йде в театрі і так далі", - зазначає Оксана Лелюк. 

Ініціатори створення мобільного туристичного додатку міста Чернівці запевняють, що у ньому буде представлене широке коло інформації, яка може зацікавити туриста. Наразі уже створена платформа мобільного додатка і робота триває на етапі його наповнення. 

Читайте також: У Чернівцях з'явиться інклюзивний туристичний маршрут

"Тому туристичні об’єкти, зокрема ресторани, готелі і всі до цього причетні, сувенірні лавки і так далі мають можливість зараз на безкоштовній основі розмістити інформацію у цьому додатку, щоб вона була актуальною. Бо хтось закривається, хтось відкривається, хтось змінює адресу, то зараз ми зацікавлені в тому, щоб ці суб’єкти туристичної діяльності активізувалися і заповнити цю заявку. Їм це нічого не вартує, а ми в свою чергу даємо їм можливіcть себе презентувати", - розповіла Оксана Лелюк. 

Зручний та доступний мобільний додаток для туристів запрацює незабаром, повідомила Оксана Лелюк. 

Від редакції:

Підтримайте якісну журналістику!

Інформаційне агентство АСС - це незалежна медійна платформа, яка працює об`єктивно, оперативно та точно. Вже 5 років ми подаємо нашим читачам лише якісні та перевірені новини. Втім, через кризу та карантин, наші рекламні доходи відчутно зменшились! Відтепер ви можете допомогти нам не лише лайком чи репостом, а й донатом.

Кожен донат - ваша підтримка нашої роботи!