1
Долар25.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.75
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.36
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Чернівцях шукають радника міського голови

acc.cv.ua 12/02/2019 16:43
В рамках реалізації проекту антикорупційної ініціативи ЄС Чернівецький міський голова матиме радника з питань прозорості, підзвітності та запобігання корупції.

Антикорупційна ініціатива ЄС (надалі у тексті –“EUACI”або“Програма”) є найбільшою програмою підтримки ЄС у сфері боротьби з корупцією в Україні. Ініціатива тривалістю у три роки фінансується Європейською Комісією та Міністерством закордонних справ Данії.Загальний бюджет становить 15,84 мільйонів євро. Програма виконується Міністерством закордонних справ Данії (Danida).

Детальнішу інформацію можна знайти на веб-сайті https://euaci.eu.

Загальною метою Програми є вдосконалення впровадження антикорупційної політики в Україні, що в свою чергу сприятиме зменшенню рівня корупції.

ОСНОВНІ ОБОВ’ЯЗКИ ТА ФУНКЦІЇ.

Надавати міському голові та відповідним представникам виконавчого комітету підтримку у питаннях координації та виконання заходів, спрямованих на ефективне впровадження антикорупційних інструментів у місті. Надавати міському голові та відповідним представникам виконавчого комітету підтримку у питаннях розробки концепції створення відділу доброчесності у виконавчому комітеті.

Детальніше про посаду - на сайті міської ради.

Для участі в конкурсі кандидатам потрібно надіслати на електронну адресу:[email protected](в темі листа вказати: «Радник для міського голови Чернівців»). Останній термін подачі  документів – 24 лютого (неділя) включно.

Відбір кандидатів буде відбуватись в три етапи: відбір на основі базових вимог до кандидатів; співбесіда з членами спільної відбіркової комісії яка буде сформована за участі представників від виконавчого комітету та представників від EUACI; співбесіда з міським головою учасників відібраних спільною відбірковою комісією.

Очікується, що відібраний консультант розпочне свою роботу у березні 2019 року. 

Для додаткових запитань щодо вакансії можна контактувати з Богданом Бойком ([email protected]).  

Джерело: Прес-служба міської ради

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: