1
Долар25.32
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро28.23
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.43
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Чернівцях шукають людину на посаду радника мера

pogliad.ua 12/02/2019 16:59

У рамках реалізації проекту антикорупційної ініціативи ЄС, Чернівецький міський голова матиме радника з питань прозорості, підзвітності та запобігання корупції. Про це повідомляють на сайті міської ради Чернівців.

Основні обов'язки та функції радника: надавати міському голові та відповідним представникам виконавчого комітету підтримку у питаннях координації та виконання заходів, спрямованих на ефективне впровадження антикорупційних інструментів у місті; у питаннях розробки концепції створення відділу доброчесності у виконавчому комітеті; розробки плану доброчесності міста; розробки ефективного механізму координації та моніторингу впровадження плану доброчесності міста тощо. 

Останній термін подачі документів – 24 лютого (неділя) включно. Відбір кандидатів буде відбуватись в три етапи. Очікується, що відібраний консультант розпочне свою роботу у березні 2019 року. Контракт укладатиметься з березня по грудень 2019 року з можливістю продовження. Консультант надаватиме послуги не менше ніж 20 робочих днів протягом календарного місяця. 

Довідка
Антикорупційна ініціатива ЄС (надалі у тексті – “EUACI” або “Програма”) є найбільшою програмою підтримки ЄС у сфері боротьби з корупцією в Україні. Ініціатива тривалістю у три роки фінансується Європейською Комісією та Міністерством закордонних справ Данії. Загальний бюджет становить 15,84 мільйонів євро. Програма виконується Міністерством закордонних справ Данії (Danida). На підставі Меморандуму з Чернівецьким міським головою, Антикорупційна ініціатива ЄС сприятиме місцевому муніципалітету у залучені одного консультанта, який буде призначений радником міського голови для підтримки процесу трансформації. Консультант буде безпосередньо залучений до розробки плану доброчесності для міста, а також допоможе місцевому муніципалітету координувати з EUACI ефективне впровадження антикорупційних інструментів. 

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: