Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Чернівцях працюють над післякризовою програмою для бізнесу, - Віталій Гавриш

acc.cv.ua 26/03/2020 15:49
Розглядають варіанти допомоги і підприємцям, і працівникам, які залишилися без роботи.

У програмі «Гостьове кафе» на Радіо10 Віталій Гавриш, директор Департаменту розвитку Чернівецької міської ради, розповів,  як Чернівці допомагатимуть підприємцям та які сфери підтримають в першу чергу після закінчення карантину.

«Оскільки багато підприємств і підприємців не можуть працювати через карантин, звісно, матимемо велике недоотримання до бюджету міста. А це означає, що нам однозначно доведеться скорочувати видатки. З іншого боку – уже зараз думаємо про те, як допомогти бізнесу вийти з кризи, - каже Віталій Гавриш. – Департамент розвитку вже проводить робочі групи онлайн, збираємо ідеї від людей, підприємців, як виходити з економічної кризи. Як тільки матимемо напрацьовану програму, поділимося нею для обговорення».

Віталій Гавриш переконаний, що кожен виконавчий орган також перегляне свої статті витрат.

Читайте ще: Думка дня: Василь Максимюк про карантин на Калинівському ринку

«У першу чергу, підприємцям потрібно допомогти нормативно. Наприклад, зменшенням або скасуванням певних податків. Або надання певних пільг, - продовжує чиновник. – Намагаємося в комплексі розглядати варіанти допомоги як громадянам, які зараз залишилися без роботи, так і підприємцям і підприємствам, які не можуть здійснювати свою діяльність».

Отримуйте новини в Telegram