Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Чернівцях планують замінити майже 4 тис. ламп на світлодіодні світильники

pogliad.ua 25/05/2020 16:51

До 1 листопада за кошти міського бюджету МКП «Міськсвітло» планує замінити 265 світильників, відремонтувати 30 пультів включення зовнішнього освітлення та провести ревізію готовності 24 приладів контролю за витратами електроенергії (повірку). Про це повідомив директор підприємства Вадим Чубатюк, передає пресслуджба міськради Чернівців.

Також заплановано замінити 5 км повітряних ліній на самонесучий повітряний провід типу СІП. З міського бюджету на вказані роботи виділено 668,3 тис. гривень.

Окрім того, оголошено тендер на виконання робіт за проєктом «Капітальний ремонт системи вуличного освітлення в м. Чернівці», який фінансується за підтримки Європейського Союзу на виконання програми «Угода Мерів – Демонстраційні проекти». Проєктом передбачено замінити:

  • 3734 галогенні та натрієві лампи на сучасні світлодіодні світильники, 113 км повітряних («голих») ліній електромереж на самонесучий ізольований провід;
  • 32 вуличних шаф керування, пультів включення з модернізацією інтелектуальної геоінформаційної системи управління вуличним освітленням;
  • заплановано також облаштувати підсвічуванням 3 пішохідних переходи на  вул. Небесної сотні та виконати інші роботи.

Пропозиції від потенційних учасників тендеру приймаються до 3 червня. Засідання з відкриття тендерних пропозицій відбудеться 10 червня 2020 року. Термін виконання робіт за проєктом – 6 місяців від дати підписання договору.