1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Чернівцях обстежать житловий фонд

pogliad.ua 21/02/2020 16:23

З 2 березня до 2 квітня 2020 року буде проведено весняний огляд житлового фонду всіх форм власності, який розташований на території міста Чернівці. Про це повідомляють у пресслужбі міськради Чернівців.

Для цього КЖРЕПам №№ 4, 5, 6, 14, 17 та ПП "Регіон-Центр", ПП "Ремжитлосервіс", ПП "Санітарія", ПП "Житлосервіс", ПП "Чернівцікомунбуд", ПП "Порядок в домі", ТзОВ "Єврокомунбуд", ТзОВ "Вайт Лаіонс", ТОВ "Відродження -Л", ТОВ "Сіті-Рембуд", керівникам установ, відомств, головам ОСББ, ЖБК, ЖБТ, ТКЗ треба створити відповідні комісії і видати накази про проведення огляду.

Під час проведення загального весняного огляду житлового фонду мають бути забезпечені:

  • комплексне обстеження елементів будинків, комунікацій, а також їх зовнішнього благоустрою,
  • визначено обсяг робіт з підготовки житлових будинків до експлуатації в умовах осінньо-зимового періоду,
  • встановлення технічного стану жилих будинків, що підлягають капітальному або поточному ремонту в наступному році.

Також планується залучення орендарів, власників до виконання ремонту будівель і приміщень, якими вони користуються та благоустрою прилеглих територій.

Комісії також будуть виявляти факти самовільного будівництва, перепланувань і переобладнань приміщень квартир, обстежувати технічний стан оголовків димарів, димових та вентиляційних каналів із залученням спеціалізованих та ліцензованих організацій, обстежувати відомчий житловий фонд та будинків ОСББ, ОТСББ, ЖБК, ЖБТ, ТКЗ, відомчих мереж та котелень.

Виконавчим органам міської ради (управління освіти, забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони  здоров’я, культури, з питань фізичної культури та спорту), комунальним підприємствам: МКП "Чернівцітеплокомуненерго", КП "Чернівціводоканал", КП "Чернівецьке тролейбусне управління", КП "МІськШЕП", КП "Чернівціміськліфт", МКП "АДС 0-80", МКП "Трест зеленого господарства і протизсувних робіт", МКП "Чернівціспецкомунтранс", МКН "Міськсвітло", МКП "Міжнародний аеропорт "Чернівці" ім. Леоніда Каденюка" доручено в термін з 2 березня до 2 квітня 2020 року провести загальний огляд нежитлових об’єктів соціальної сфери, господарського комплексу та об’єктів інженерної інфраструктури комунальної власності міста та надати пропозиції щодо підготовки цих об’єктів до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Відповідне розпорядження підписав Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

Коментарі: