Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Чернівцях можуть відновити роботу маршрутки

acc.cv.ua 26/03/2020 12:24
Кабмін вніс зміни до своєї постанови щодо правил перевезення пасажирів у громадському транспорті.

У Чернівцях можуть відновити роботу маршрутні автобуси. Про це під час свого відеозвернення сказав Олексій Каспрук, міський голова

"Кабміном попередньо прийнято рішення про те, щоб дозволити перевезення більшої кількості пасажирів, до 50 відсотків від кількості сидячих місць у транспортному засобі. Це набагато спрощує нам життя. Ми будемо думати, як відновити роботу маршрутних автобусів", - сказав Олексій Каспрук. 

При цьому міський голова зазначив, що при вимозі перевозити у громадському транспорті не більше десяти пасажирів, місто не може забезпечити перевезення усіх людей, які цього потребують. 

"Десять осіб у транспортному засобі, у тролейбусі чи автобусі – це дуже мало. Ми не зможемо забезпечити перевезення всіх навіть вкрай необхідних професій. Це лікарі, рятувальники та інші, а у нас ще сотні людей, яким треба ходити на роботу. Більше тисячі або дві тільки сторожів, охоронців нічних, які бережуть майно в школах, садочках, на підприємствах, і ми знаємо, що зазвичай це літні люди, яких треба возити", - зазначив Каспрук. 

Міський голована наголосив, що відновлення маршрутних перевезень можливе лише за умови безумовного дотримання всіх вимог санітарно-епідеміологічної ситуації та безпеки населення.

Читайте також: З Чернівців запустять спецтранспорт, який безкоштовно возитиме медпрацівників з районів області

Зазначимо, що Кабінет Міністрів України вніс зміни до своєї постанови щодо правил перевезення пасажирів у громадському транспорті. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів, ухваленій 25 березня, повідомляє Цензор.НЕТ.

Отримуйте новини в Telegram

Згідно з постановою, в громадському транспорті замість попередньої норми в 10 осіб може бути заповнено 50% місць для сидіння.

У Чернівцях можуть відновити роботу маршрутки
У Чернівцях можуть відновити роботу маршрутки
У Чернівцях можуть відновити роботу маршрутки