Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Чернівцях безкоштовно вакцинують тварин від сказу

acc.cv.ua 30/11/2019 14:56
Акція з безкоштовної вакцинації діє до 25 грудня.

У Чернівцях клініка «Панда» проводить акцію з безкоштовного вакцинування від сказу домашніх тварин.

Про це вони повідомили на своїй сторінці у Facebook.

"Для профілактики поширення сказу на території міста Чернівців, в Центрі Ветеринарної Медицини «Панда» буде проводитись безкоштовна вакцинація з 25.11 по 25.12 проти сказу домашніх собак та котів, вакциною Рабістар (RABISTAR)", - йдеться у дописі.

Для того, щоб безкоштовно вакцинувати тварину від сказу, потрібно прийти у клініку із паспортом для домашнього улюбленця.

Читайте також: Скажена лисиця покусала цуценя на вулиці Стефаника у Чернівцях

Сказ— особливо небезпечне, гостре, заразне, надзвичайно важке і невиліковне захворювання, яке неминуче закінчується смертю. Хворіють на нього люди і всі теплокровні тварини як свійські, так і дикі. Джерелом збудника сказу є хворі тварини, які виділяють вірус зі слиною. Збудник сказу є в слині і мозку хворої тварини або клінічно здорової вже за 10 днів до появи ознак хвороби, тобто, на перший погляд, цілком здорової тварини. Зараження сказом відбувається в основному через покуси чи внаслідок потрапляння слини хворої тварини на свіже поранення, подряпини шкіри або слизових оболонок. Для запобігання виникнення сказу потрібно регулярно проводити щеплення домашніх улюбленців проти сказу.