1
Долар24.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро26.5
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.22
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Судили водія маршрутки, який на смерть збив жінку в Чернівцях

acc.cv.ua 08/08/2019 10:26
Жінка померла в лікарні від отриманих травм

19 лютого 2019 року у Чернівцях поблизу Автовокзалу сталася смертельна аварія: водій 26 маршрутки збив пішохода. Внаслідок аварії жінка померла в лікарні.

У суді водій громадського транспорту вказав, що відволікся і не помітив жінку, яка вийшла на пішохідний перехід. Чоловік придбав необхідні ліки та частково відшкодував моральну шкоду. Однак, у лікарні жінка померла. Про це йдеться у єдиному державному реєстрі судових рішень.

Обвинувачений повністю визнав свою вину, погодився із пред`явленим йому обвинуваченням та зі всіма доказами по справі, що були зібрані в процесі досудового слідства і підтверджують його вину у вчиненні інкримінованого злочину.

Читайте також: За смертельну ДТП у Рідківцях п'яного водія засудили умовно

Шевченківський районний суд м. Чернівці ухвалив визнати винним водія маршрутки у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2ст. 286 КК Українита призначити йому покарання у виді 4 років позбавлення волі, з позбавлення права керування транспортними засобами, строком на 1 рік. 

Проте, відповідно до ст. 75 КК України, обвинуваченого звільнили від відбування основного покарання з іспитовим строком на 2 роки.

Коментарі: