Долар27.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.55
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Суд через пост у соцмережах: екснардеп з Буковини позивається до суду проти депутата міськради

acc.cv.ua 30/07/2020 17:49
Рік тому Михайло Яринич оприлюднив пост, в якому звинуватив Максима Бурбака у незаконних вирубці та вивезенні лісу.

Народний депутат Верховної Ради минулого скликання та ексміністр інфраструктури Максим Бурбак позивається до суду проти депутата Чернівецької міської ради Михайла Яринича. Про це депутат Яринич повідомив на своїй сторінці у Facebook, пише ІА АСС.

Читайте також: Маленькі міста стають заручниками політичних партій, - Каспрук про зміни до виборчого законодавства

Причиною судового позову стало оприлюднене рік тому в соцмережах відео, в якому Максима Бурбака звинувачують у вирубці лісу та вивезенні кругляка за межі країни.

«За рік після публікації, вже колишній міністр інфраструктури та колишній народний депутат Бурбак вирішив нагадати про себе перед стартом місцевої виборчої кампанії. Максим Юрійович робить спроби бодай трохи йому допомогти однопартійцеві, плекаючи легенду про міфічних «поганих хлопців», які заважали успішно розвивати Чернівці! В який спосіб? Подати на мене в суд за ті правдиві думки, які я опублікував у ролику річної давності.

Ну, що ж пане «Екс», суд так суд! А чернівчани мають чергову нагоду переглянути мій ролик, який набрав майже два мільйони переглядів тільки у Фейсбуці, вже понад рік шириться в мережі та надто дошкуляє Бурбаку і його команді», - написав на своїй сторінці у Facebook Михайло Яринич.

Суд через пост у соцмережах: екснардеп з Буковини позивається до суду проти депутата міськради

Наші новини є у Facebook

Своєю чергою, ексміністр інфраструктури та нардеп Максим Бурбак розповів кореспондентові ІА АСС, що торік не зважив на пост Яринича. Проте, депутат міської ради знову оприлюднив скандальне відео.

«Він повторно розмістив минулорічний виступ задля початку своєї нинішньої кампанії на місцеві вибори. Сама заява - чистий фейк. Пам’ятаю слова Вінстона Черчилля: «Ви ніколи не дістанетеся пункту призначення, якщо зупинятиметеся біля кожної собаки, що гавкає, аби кинути в неї камінь». Це моє ставлення до його слів.

Вважаю, що всю брехню треба викривати, а брехуни повинні нести відповідальність згідно з чинним законодавством. Власне тому й звернувся до суду», - пояснив своє звернення до суду Максим Бурбак.