1
Долар27.89
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро31.63
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.38
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Справа жорстокого побиття на АЗС. Поліція прокоментувала, що шукала в офісах охоронної компанії

acc.cv.ua 13/03/2018 17:06

Близько 10-ти обшуків в офісах "Тигру" та приватних помешканнях у Чернівцях провели сьогодні слідчі

Правоохоронці пояснили журналістам , що шукали  кийки, бити, що ймовірно могли використовуватись під час побиття людей на АЗС 3 лютого.

Також шукали одяг нападників, бо  в ході розслідування відпрацьовують версію, що до вчинення цього правопорушення можуть бути причетні працівники цієї охоронної агенції.

Досудове розслідування триває. Обшуки проводили лише в межах цього кримінального провадження.

Читати ще: Чернівецькі хакери нашкодили клієнтам DHL на півтора мільйона євро

Дем`ян Голянський, заступник керівника слідчого управління ГУ НП у Чернівецькій області розповів: 3 лютого надійшло повідомлення, що до них поступив чернівчанин із проникаючим ножовим пораненням грудної клітки. На місце виїхали слідчі, які з’ясували, що близько 4 години ранку на АЗС при виїзді з Чернівців група молодих людей, де також була потерпіла особа, відпочивала.

В той час на АЗС приїхала ще одна група людей, 5-ро чоловіків, в яких при собі були кийки та битки, ніж. Вони почали безпричинно наносити удари іншій групі. Задокументовані тілесні ушкодження у трьох осіб, та ще один чоловік потрапив у лікарню із важкими тілесними ушкодженнями. Порушені два кримінальні провадження, за якими передбачено від 5 до 8 років позбавлення волі, та від 3 до 7 років. Під час досудового розслідування встановлено одну особу, яка є основним підозрюваним.

Адвокат охоронної компанії вважає, що на обшуки слідчі дозволи мали, але провели їх із порушеннями: 

Микола Бербенюк, адвокат: "Обшук, нібито, законний, слідчі надали Ухвалу суду. Але при цьому є порушення. Бо не були запрошені адвокат, представники охорони. Також дії поліції є протизаконними. Це рішення ми будемо оскаржувати."

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах: