1
Долар23.88
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро26.49
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.2
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Спортивний комплекс замість Будинку творчості в Садгорі

acc.cv.ua 12/08/2019 17:24
Реконструкцію приміщення кінотеатру «Буковина» внесли в програму розвитку міста Чернівці, але у міський раді немає коштів для реалізації проекту.

Кінотеатр «Буковина» в Садгорі наразі в аварійному стані. Мешканці міста обурюються бездіянням міської влади.

«Занепад і розруха кінотеатру, у Садгорі і довкола живуть десятки мільйонерів, які легко б запустили тут гарний кіноконцертний зал, музей Садгори, хто зробить перший крок?» - написав на своїй Facebook- сторінці чернівчанин Сергій Осачук.

Журналісти інформаційного агентства АСС поспілкувалися з чернівецьким депутатом міської ради Юрієм Бурегою, який розповів про плани щодо приміщення кінотеатру «Буковина».

Читати ще: На стіні біля кінотеатру І.Миколайчука буде великий мурал (ВІДЕО)

У 2009 році фахівці обстежили будівлю та зазначили, що вона не може бути експлуатована під громадські потреби. Все тому, що великий зал збудований з дешевого ракушняка.

«В управлінні освіти Чернівців хотіли зробити  Будинок творчості дітей та молоді. Але інспектори зауважили, що ракушняк збільшує ризики захворювання на туберкульоз. Тому цей зал треба демонтувати», - розповів Юрій Бурега.

Він також зауважив, що великий зал розрахований на 450 осіб, за величиною він поступається тільки кінотеатру Чернівці.

З приміщення кінотеатру планують побудувати спортивний комплекс для дітей. З малого залу та фоє планують зробити тренажерний зал. Великий зал демонтують та повністю перебудують під басейн (25 м). Також хочуть добудувати ігровий зал.

«У Садгорі більшість шкіл не мають нормальних спортивних залів. А Будинків культури вистачає», - зауважив чернівецький депутат.

У 2016 році реконструкцію приміщення кінотеатру «Буковина» внесли в програму розвитку міста Чернівці. Але через нестачу коштів в міському бюджеті проєкт не реалізують у найближчий час.

«Розбудову спортивного комплексу  розпочнемо тільки тоді, як у бюджеті міста з’являться кошти», - зазначив  Юрій Бурега.

Читати також: Затяжна реконструкція. Громадських активістів непокоїть доля кіномистецького центру ім. І.Миколайчука

Коментарі: