Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Скандал на Чернівецькій митниці: активісти погрожують перекрити кордон

acc.cv.ua 30/11/2019 12:09
У митниці відповіли, що погроз не бояться і готові подавати до суду.

Нагадаємо, близько 20 активістів 28 листопада пікетували Чернівецьку митницю з вимогою не призначати на керівні посади попередніх посадовців цього органу.

Після пікету активісти записали відеозвернення до Президента України, де просять того особисто втрутитись у ситуацію з призначенням на посаду керівника ліквідаційної комісії Чернівецької митниці колишнього першого заступника начальника цієї митниці Ігоря Добровольського, якого вони звинувачують у причетності до контрабандних схем.

Відповідне відео опублікував на своїй сторінці у Facebook керівник ГО "Ніхто, крім нас" Юрій Ковалець.

Пізніше у поліції повідомили, що за фактом блокування роботи Чернівецької митниці відкрили кримінальне провадження.
А в самій митниці ситуацію прокоменував Голова комісії з реорганізації Чернівецької митниці ДФС Ігор Добровольський. Його позицію опублікували на офіційній сторінці у Facebook ДФС у Чернівецькій області.
"Громадяни, які неправомірно вдерлися до митниці та мого службового кабінету, висунули вимоги щодо написання мною заяви на звільнення. У разі невиконання вимог загрожували перекрити кордон ... Мене НЕ залякають жодними погрозами! Залишаю за собою право звернутися із позовом до суду про захист честі, гідності та ділової репутації", - прокоментував митник.