Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Щось мені підказує, що у нас буде новий начальник водоканалу, - Каспрук

acc.cv.ua 28/06/2020 11:51
Мер міста Олексій Каспрук написав про ймовірне звільнення очільника КП «Чернівціводоканал». Відповідний допис він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук на своїй сторінці у Facebook розмістив світлини з водою з-під крану. Рідина набула дивного кольору та містила піну, пише ІА АСС.

Читайте також: Частина Чернівців досі без води - у водоканалі пояснили причину

Також мер опублікував скріншот переписки з керівником водоканалу Борисом Максимюком, де чиновник обіцяє розібратися з цим випадком, але завтра.

Отримуйте новини вTelegram

«Набрав з крану… Аварії і повіні це, звісно, біда… Але щось мені підказує, що у нас буде новий начальник водоканалу…», – написав Олексій Каспрук.

У чому причина такого кольору води - наразі у водоканалі не можуть пояснити


«У зв'язку з повенями ми обмежували водопостачання. 2 доби водоканал подавав воду двічі на добу з обмеженнями. Крім того, на водозабірній станції Дністер-Чернівці лопнула труба, був витік. Був перепад тисків. Плюс, вода зараз каламутна. Яку воду набрав Олексій Павдович - не знаю. Можливо, стакан грязний був. Такої води ніде не було. Я не маю конкретної відповіді. Сьогодні зранку викликали лабораторію, вивчаємо питання. Усі служби кивають головою, кажуть, що такого не бачили і не знають. Пояснення знайти поки не можуть», - розповів кореспонденту ІА АСС начальник КП «Чернівціводоканал» Борис Максимюк.

На питання, чи готови він до звільнення відповів так: «Якщо з мого боку були неправильні дії, якщо в мера таке бачення і якщо, на його думку, часті зміни керівників на краще... Він сам вирішить, що робити. А чи готовий я, то зміна роботи завжди важко лягає на серце, на голову і на душу. Якщо він бачить, що я не впорався - він має на це повне право. Хоча сказати, що я бачу якісь помилки - то ні. Ми діяли так, як мали».