Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Ще один випадок сказу зафіксували в Чернівцях

pogliad.ua 29/11/2019 17:14

29 листопада 2019 року відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернівецькій міській раді щодо підтвердження захворювання на сказ лисиці, яка мала контакт з домашньою собакою мешканців вулиці В. Стефаника.

Фахівці провели розслідування по факту сказу лисиці, яка покусала домашню собаку віком 2,5 місяці.

Державна надзвичайна протиепізоотична комісія вирішила накласти карантинні обмеження на приватне господарство на вул. Стефаника у Чернівцях та оголосити територію вул. Стефаника загрозливою зоною в радіусі 100 м щодо захворювання на сказ з 29 листопада 2019 року.

Розроблено та затверджено комплексний план заходів по боротьбі та профілактиці сказу в приватному господарстві. Проводяться ветеринарно-санітарні заходи з метою ліквідації вогнища сказу в приватному господарстві та загрозливій зоні. В неблагополучному місці, де було виявлено труп лисиці, а також на території приватного господарства, проведено вимушену дезінфекцію. В загрозливій зоні проводиться клінічне обстеження та щеплення тварин, сприйнятливих до сказу. Про це йдеться на офіційному сайті міської ради Чернівців.