Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

С. Померанцева у Чернівцях нагородили Австрійською почесною відзнакою

pogliad.ua 06/09/2019 15:06

У Мармуровій залі Чернівецького національного університету відбулось урочисте відкриття Х Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz.

Організатори запросили на захід міського голову Чернівців Олексія Каспрук, письменника та музиканта Сергія Жадана та секретаря Посольства Австрії в Києві Флоріана Кольфюрста. Також на відкритті до гостей з вітальним словом українською мовою звернулася пані Почесний Посол Федеративної Республіки Німеччина Анка Фельдгузен.

Користуючись нагодою, пан Кольфюрст нагородив президента корпорації "Meridian Czernowitz" Святослава Померанцева Австрійською почесною відзнакою "За науку і мистецтво". У своїй промові Святослав зазначив, що сьогодні нагороду отримав не тільки він, а й все місто. Цей орден належить творчим людям, котрі писали в Чернівцях російською, українською, румунською, німецькою та іншими мовами. Про це йдеться на сайті meridiancz.com.

Сергій Жадан ж завершив свою промову словами: "Так чи інакше, хочеться привітати нас усіх із цим ювілеєм. Він багато про що говорить. Скажімо, про те, що час працює на нас. Звісно, якщо ми не боїмося сприймати його таким, яким він є. З усім його минулим. І з усім його майбутнім".