1
Долар25.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.75
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.36
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Порахувати дерева у парках Чернівців зобов`язали управління культури

acc.cv.ua 12/02/2019 14:34
Активісти ініціативної групи "Зупинимо свавілля в місті Чернівці"сьогодні на сесії вимагали в депутатів проголосувати за низку вимог

Зокрема, вимоги активістів стосувались вирубки дерев у Чернівцях.

Представники ініціативної групи вимагали долучати їх до обговорень вирубки дерев у парках , заборонити чи ввести мораторій на зведення комерційних споруд. 

 - В нас практично пустеля скоро буде. В нас дерева вирубуються, а нові не висаджуються. Я навіть петицію написав, щоб на місці зрубаного висаджувати нове дерево, - сказав художник Тарас Полатайко.

 -  Облік дерев у місті не ведеться, але перед тим, як зносити дерево, його комісійно обстежують, - зазначив керівник ДЖКГ Володимир Бешлей.

Тож активісти запропонували провести облік дерев у парках Чернівців. Депутати проголосували за протокольне доручення, щоб до наступної сесії порахували дерева у Центральному та Жовтневому парках Чернівців.

Зробити це має управління культури міської ради, на балансі якого знаходяться парки. Василь Продан повідомив Юлії Сафтенко, керівниці управління культури, що чекає від неї звітів. 

Читати ще:Кілька пікетів у Ратуші. Зібрались люди, незадоволені роботою депутатів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: