Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Покарати посадовців, які відповідають за прибирання снігу у Чернівцях. Петицію підтримали

pogliad.ua 09/01/2019 18:53

Петиція про притягнення до відповідальності посадових осіб, яки відповідають за належне дотримання доріг у відповідному стані та забезпечують прибирання снігу у м. Чернівці набрала 251 голос. Про це повідомляєж прес-служба Чернівецької міської ради.

Петиці. зареєстрували 18 грудня 2019 року Юрій Білоцерківський.

"Притягнути до відповідальності посадовах осіб, яки відповідають за належне дотримання доріг у відповідному стані та забеспечують прибирання снігу у м. Чернівці, у звязку із погіршенням погодних умов, а саме опади у вигляді снігу, на всіх ділянках доріг міста утворилися снігові замети. Погодні умови спричиняли до ускладнення в русі на окремих ділянках доріг, в першу чергу для великовагового транспорту. На даний час проїзд дорогами міста не забеспечений. Створюються велики пробки", - пише автор петиції.

Згідно п. 1.2 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», звернення буде зареєстровано та розглянуто в порядку, передбаченому для розгляду звернень громадян виконавчим органом міської ради та невідкладно передано відповідному органу чи посадовій особі.

Згідно п. 2.1 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція буде розглянута впродовж 10 робочих днів з дня оприлюднення.

Згідно п. 3.1. розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція після її реєстрації розглядається органом або посадовою особою, яким вона подана. На розгляд запрошується ініціатор, якому надається право представляти свою електронну петицію. Ініціатор може делегувати право представляти свою електронну петицію представнику.

Чернівчани хочуть покарати посадовців, які відповідають за прибирання снігу у Чернівцях