Долар27.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.55
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Не пропустили карети швидкої: у Чернівцях на чотирьох водіїв склали протоколи

acc.cv.ua 31/07/2020 11:03
Патрульні поліцейські спільно з каретою швидкої виїхали на вулиці Чернівців, увімкнувши проблискові маячки та сирену.

В місті провели операцію «Увага! Спецсигнал», аби нагадати всім учасникам дорожнього руху, що поступившись дорогою спецтранспорту, вони можуть посприяти безпечному та швидкому проїзду медичної допомоги, рятувальників або поліції, які поспішають людям на допомогу. Про це повідомили в УПП Чернівецької області, пише ІА АСС. 

За словами патрульних, випадки, коли спецтранспорту не поступаються дорогою, стаються всечастіше. Через це рятувальним службам складно виконувати свою роботу.

«Варто зазначити й те, що пішоходи та велосипедисти, як учасники дорожнього руху теж повинні зупинитися та надати безперешкодний проїзд транспортним засобам, які рухаються з увімкненими проблисковими маячками синього і червоного або лише червоного кольору», - йдеться у повідомленні.

Новини ІА АСС є у Viber

За підсумком операції, більшість водіїв дисципліновано пропускали медиків та рятувальників. Однак, четверо водіїв не надали перевагу в русі спецтранспорту, який рухався з увімкненими спеціальними звуковими сигналами. Порушники отримали адміністративні матеріали за ч. 3 ст. 122 КУпАП.

Не пропустили карети швидкої: у Чернівцях на чотирьох водіїв склали протоколи