Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На озері в Жовтневому парку масово загинула риба

promin.cv.ua 14/05/2019 17:20
1557839321_270535.jpg
Фото: vn.depo.ua

У водойму злили рідину рожевого кольору

14 травня 2019 року працівники Чернівецького рибоохоронного патруля зафіксували факт загибелі риби в озері на території парку «Жовтневий». На «гарячу» лінію Чернівецького рибоохоронного патруля надійшло повідомлення щодо виявлення скиду рідини рожевого кольору у водний об’єкт, повідомляють у прес-службі відомства.

Для визначення масштабів і причин загибелі риби працівники Управління ініціювали виїзд на водойму спільно з Чернівецьким міським головою, працівниками ГУНП в Чернівецькій області, КП «Чернівціводоканал», Управлінням контролю за благоустроєм міста Чернівецької міської ради та Держпродспоживслужбою.

На озері в Жовтневому парку масово загинула риба

В результаті комплексного обстеження водойми спеціалісти Управління встановили видову приналежність загиблої риби – карась сріблястий, наявні були інші загиблі об’єкти тваринного світу. Також, на місці події було складено акт про встановлення факту загибелі риби. 

Для встановлення причин загибелі водних біоресурсів Чернівецьким рибоохоронним патрулем, Держпродспоживслужбою та КП «Чернівціводоканал» було відібрано проби води та водних біоресурсів. Відібрані проби води направлено також до Державної екологічної інспекції Карпатського округу для проведення фізико-хімічних досліджень. 

Про результати досліджень буде повідомлено додатково.