Долар27.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.55
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Н. Гусак: Плануємо створення соціального містечка на території колишнього санаторію Садгора

pogliad.ua 30/07/2020 18:32

Сьогодні, 30 липня 2020 року, заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак на пресконференції розповіла про плани переведення Центру соціально-психологічної допомоги в приміщення колишнього санаторію "Садгора".

- У нас є питання, яке підвисло стосовно переведення Центру соціально-психологічної допомоги в приміщення колишнього санаторію "Садгора". Саме цей Центр, який має сприяти тому, щоб сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах чи жінки, які відчувають насильство в сім'ї, мали можливість тимчасового перебування з дітьми у більш комфортних умовах і безпечних, насамперед, ніж вдома, - повідомила заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак.

Також вона зазначила, що міська громада Чернівців, яка так само, як і інші громади у всіх містах, мала б мати свій притулок для таких жінок. Наразі єдиний вихід - це створення такого соціального містечка на території колишнього санаторію "Садгора".

Нагадаємо, 4 лютого, на сесії Чернівецької обласної ради, депутати підтримали рішення про ліквідацію Обласного дитячого протитуберкульозного санаторію "Садгора", оскільки Національна служба здоров’я України не фінансує подібні заклади. 

Відео Артема АРТЕМЕНКА