Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Міська рада підтримала петицію щодо реорганізації пасажирських перевезень у Чернівцях

pogliad.ua 30/08/2018 19:17

Петиція щодо підтримки позиції мера міста Чернівців Каспрука О.П. щодо реорганізації міських пасажирських перевезень була розглянута на черговій сесії міської ради та підтримана 28 депутатами. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

У тексті петиції чернівчани висловили обурення тим, що приватні перевізники займають монопольне становище на ринку пасажирських автомобільних перевезень у Чернівцях, надають неякісні послуги та «шантажують» громаду, вимагаючи підвищити вартість проїзду.

Окрім цього, з 15-19 травня 2018 року приватні перевізники не обслуговували автобусні маршрути загального користування, чим грубо порушили умови договорів та взяті на себе зобов’язання перед громадою, позбавили транспортного сполучення десятки тисяч чернівчан.

Комунальне підприємство «Чернівецьке тролейбусне управління» 15-19 травня 2018 року вимушене було працювати у посиленому режимі, але через відсутність власного парку автотранспорту не могло забезпечити перевезення чернівчан із районів, де не має тролейбусного сполучення.

Для забезпечення якісного обслуговування чернівчан на маршрутах загального користування, де відсутня контактна тролейбусна мережа, необхідно сформувати комунальний парк автобусів. Окрім того, для підвищення комфортності транспортного сполучення необхідно розробити транспортну модель міста, частиною якої є нова мережа автобусних маршрутів, запровадити в громадському транспорті е-квиток, оголосити конкурс з визначення перевізників для обслуговування автобусних маршрутів загального користування з більш жорсткими вимогами до перевізників щодо забезпечення належної якості транспортних послуг.

Депутати доручили департаменту житлово-комунального господарства внести зміни в Програму будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства в м.Чернівцях на 2017-2020 роки «Комфортне місто», а саме, передбачити придбання автобусів для комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління, а також оголосити тендер на розробку транспортної моделі міста, передбачивши у технічному завдання розробку нової схеми маршрутної мережі громадського транспорту, у місячний термін оголосити конкурс з визначення перевізників на обслуговування автобусних маршрутів загального користування.