Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Лікарням Чернівців дозволили наймати медиків за контрактом на період епідемії

acc.cv.ua 22/04/2020 08:55
За найманими медичними працівниками зберігатиметься місце основної роботи.

Для допомоги у боротьбі з коронавірусом лікарні Чернівців зможуть винаймати медпрацівників, укладаючи з ними контракти на період епідемії. За таким найманим медпрацівником зберігатиметься місце основної роботи та виплачуватиметься середній заробіток і ті надбавки, які вже почав виплачувати уряд і місцева влада медикам, задіяним у боротьбі з коронавірусом.

Про це під час прямого включення у Facebook розповів Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

"Хочу черговий раз звернутися до людей, які мають медичну освіту і працювали чи працюють у медичній галузі. Нещодавно було змінено законодавство, яке дозволяє медичним закладам, які борються з коронавірусом наймати за контрактом медиків на період карантину, на період боротьби. При цьому за медиком зберігається його основне місце роботи - не важливо чи це приватна якась клініка, чи державна чи комунальна установа. Також він отримуватиме усі ті надбавки, які вже розпочали виплачувати ми, які починає виплачувати уряд для медпрацівників, задіяних у боротьбі з коронавірусною інфекцією", - сказав Каспрук.

Читайте також: У садгірській лікарні перебувають 8 пацієнтів з коронавірусом та підозрою на COVID-19

Він додав, що з міського бюджету вже розпочали виплачувати грошову винагороду у розмірі 15, 10 та сім тисяч гривень для медиків різних категорій першої міської лікарні, які приймають пацієнтів із підозрою на коронавірус.