1
Долар27.76
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро31.73
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.33
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Куди піти у Чернівцях на вихідні: 15-16 вересня

pogliad.ua 14/09/2018 18:29

Pogliad.ua підготував підбірку заходів у Чернівцях на вихідних, 15-16 вересня 2018 року, завдяки яким Ви зможете відпочити та приємно провести час.

Кінотеатри міста пропонують до перегляду у суботу та неділю драматичні фільми, бойовики, трилери та яскраві мультфільми. Серед них: "Коли падають дерева", "Праведник 2", "М'ята", "Хижак", "Таємниця будинку іграшок", "Таємне життя пінгвінів" та інші.

Також чернівчани можуть відвідати персональну виставку Ігоря Калинчука, експозицію "Мелодії Золочівщини" Володимира Дідули та ознайомитися з національними тенденціями у творчості сучасних українських художників. І все це - у художньому музеї Чернівців.

Для маленьких чернівчан обласний театр ляльок презентує 16 вересня виставу "Підкова на щастя". А у Чернівецькому драмтеатрі 15 вересня покажуть музичну кумедію-лубок на 2 дії "Сватання на Гончарівці". 16 вересня глядачі зможуть переглянути музичну казку "Білосніжка і семеро гномів" та лав-сторі з антрактом "Сяй, мій божевільний діаманте!".

У пабі "Republic" 15 вересня відбудеться дуже концептуальна для цього сезону презентація нової відеороботи гурту STELSI на пісню "Школа DJ-їв". Ввечері, після презентації кліпу, пройде концерт гурту. Окрім цього, на відвідувачів чекає запальна нічна вечірка. Розпалить полум'я танцю гурт з міста Івано-Франківськ “RockSana” та Dj Steroff. 16 вересня до розважального закладу з живою програмою нових та давно улюблених пісень завітає харизматичний і талановитий фіналіст шоу "Голос країни 8" Андрій Рибарчук.

Для любителів спорту найближчі вихідні також будуть цікавими. В суботу у місті відбудеться щорічний пробіг "За здоровий спосіб життя, проти гіпертензії". Маршрут пробігу: майданчик біля стадіону "Буковина" – площа Філармонії.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах: