Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Коронавірус впливає на культурне життя Чернівців

pogliad.ua 11/03/2020 16:41

У Чернівцях із 6 до 22 березня призупинили навчально-виховний процес в усіх освітніх закладах міста з метою попередження поширення захворюваності на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19. А організаторам масових заходів рекомендовано утриматися від їх проведення на території міста Чернівці.

Уже скасовано і перенесено чимало культурно-мистецьких подій. Зокрема, благодійний концерт «Заради добра», що буде схожий на «Голос країни. Діти», відбудеться пізніше.

«Добрий день, дорогі друзі! У зв’язку з рекомендацією обмежити масові заходи концерт, запланований на 19 березня, ВІДМІНЕНО. Він буде перенесений на інший місяць. Слідкуйте за інформацією», - написала на своїй сторінці у фейсбуці керівник вокальної студії «Іскра», солістка духового оркестру «Буковина» Чернівецької обласної філармонії та вокальний педагог Олеся Франків.

На сторінці у фейсбуці Чернівецької обласної філармонії ім. Д. Гнатюка розміщено оголошення такого змісту: «У зв’язку з рекомендацією обмежити масові заходи, концерт («З Україною в серці» заслуженого артиста України Володимира Фісюка, - авт.), запланований на 13 березня, ВІДМІНЕНО. Придбані квитки можна повернути в касу філармонії».

Також ще шостого березня у Чернівецькому музично-драматичному театрі ім. О. Кобилянської скасували покази спектаклів, повідомивши на своєму сайті: «Відміна вистав у зв’язку з карантином».

За інформацією Учбово-методичного центру культури Буковини, ХХІХ обласний конкурс читців-декламаторів «Хвилююче слово Пророка», присвячений пам’яті Т. Г. Шевченка, переносять на травень 2020 р. у зв’язку із введенням на території Чернівецької області обмежувальних протиепідемічних заходів. Про дату та час проведення конкурсу буде повідомлено додатково.

Ольга ШУПЕНЯ