Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Комісія встановлює, що могло спричинити отруєння дітей в Репужинцях

pogliad.ua 10/06/2019 13:30

10 червня 2019 року у Будинку з левами відбулося засідання щодо масового отруєння 30 вихованців дитячого табору в селі Репужинці Заставнівського району. Про це йдеться на офіційному сайті Чернівецької ОДА.

За даними Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, усі діти поскаржилися вихователям на болі в животі і блювоту. Проведеною перевіркою та опитуванням медичних працівників усіх лікувальних закладів міста Чернівців та області з’ясовано, що до інфекційного відділення Кіцманської ЦРЛ із діагнозом «гострий ентероколіт» із табору села Репужинці надійшли п’ятеро дітей та один дорослий.

Поліція перевіряє інформацію щодо отруєння дітей на Заставнівщині

- Ситуація зараз покращується. Комісія в складі Держпродспоживслужби та обласного лабораторного центру працює на місці. Остаточно встановлюємо, що могло спричинити захворювання дітей. Комісія головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області здійснила усі заходи задля якнайшвидшого виявлення причини масового отруєння дітей, – зазначив начальник ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександр Александрюк.

В.о. голови Чернівецької ОДА наголосив, що триматиме ситуацію на контролі до остаточного з’ясування причини отруєння вихованців табору. Також посадовець дав низку доручень відповідним структурним підрозділам з метою належного контролю ситуації, зокрема: забезпечити контроль за організацією харчування, дотриманням санітарних норм та правил; створити умови для дотримання правил особистої гігієни персоналу та дітей табору; керівникам стаціонарних та пришкільних закладів оздоровлення забезпечити надання батькам інформації щодо заборонених продуктів харчування; забезпечити ізоляцію дітей, в яких з’являються ознаки інфекційних хвороб, до прийняття рішення про лікування; для стаціонарних закладів охорони здоров’я забезпечити наявність медикаментів, необхідних для надання медичної допомоги дітям з оздоровчих таборів у разі необхідності.

Крім того, плануються спільні моніторингові візити за участю освітян та медиків області.