Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Каналізування мікрорайону Роша планують завершити до 2022 року

pogliad.ua 21/04/2020 13:21

На сайті Чернівецької міської ради зареєстровано електронну петицію №34 щодо будівництва водопровідних та каналізаційних мереж по вул. Шипинській, вул. Карапчівській, вул. Весняній та вул. Затишній житлового мікрорайону «Роша» в м. Чернівцях.

Як повідомили в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, який виступає замовником з проектування та виконання будівельних робіт, питання каналізування мікрорайону «Роша» розглядається відповідно до Програми каналізування міста Чернівців на 2013-2025 роки, затвердженою рішенням Чернівецької міської ради VІ скликання від 28.11.2013р.№1032.

Виходячи з технічного стану існуючих мереж каналізації, напрямків подальшого розвитку каналізаційної мережі міста програмою визначено черговість виконання робіт каналізування міста Чернівці. Відповідно до існуючої Програми, каналізування зазначеного мікрорайону планується проводити впродовж 2013-2022 років.

На теперішній час побудовано та здано в експлуатацію мережі першої черги зливово-каналізаційних мереж по вул. Заставнянській та завершується будівництво другої черги даних каналізаційних мереж по зазначеній вулиці. Мережі водовідведення прокладено по вул. Луковецькій – вул. Топорівській до перехрестя вул. Заставнянська.

Також розроблена схема та гідравлічна модель водопровідних мереж мікрорайону Роша, в результаті чого прийнято рішення про застосування зонного водопостачання з будівництвом водопровідних насосних станцій ІІ-го та ІІІ-го підйому. Інститутом ЧФ «НДІпроектреконструкція» виготовлена проектна документація на будівництво водопровідної насосної станції II підйому на території резервуарів по вул. Попова та будівництво магістральної водопровідної мережі діаметром 200 мм по вул. Заставнянській (від ВНС ІІ-го підйому до вул. Лозівська), від якої в перспективі будуть підключені вуличні розподільчі мережі, в тому числі і вищезазначені в петиції вулиці. Про це йдеться на офіційному сайті Чернівецької міської ради.