Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Думка дня: Сергій Лазарєв про дезінфекцію під'їздів у Чернівцях

acc.cv.ua 24/04/2020 16:49
Думки експертів на актуальні теми щодня від ІА "АСС".

Сергій Лазарєв, начальник управління Держпродспоживслужби в місті Чернівці: 

"Вчора я отримав письмову відповідь від міського голови, що Департамент ЖКГ міської ради за рахунок міського бюджету придбав дезінфекційний засіб "Саніліт СТ". На сайті Чернівецької міської ради є чітке роз’яснення, що всі керівники ОСББ, ЖБК, ЖБТ і всіх форм об’єднання співвласників громадян, які мають бажання, можуть безкоштовно отримати такий засіб з метою проведення дезінфекції власними силами у місцях загального користування свого будинку, повинні звернутися до Депаратменту ЖКГ. Для отримання дезінфекційного засобу представники цих об’єднань повинні мати при собі печатку. Видно для того, щоб відзвітуватись, щоб їм хтось відпустив цей деззасіб.

Дивіться нас на YouTube

Кожен будинок зараз на балансі тої чи іншої управительської компанії. Кожен мешканець міста отримає платіжки. Кожна людина зараз, кожен чернівчанин, має подивится у свою поштову скриньку, дістати одну з цих платіжок, знайти там номер телефону і негайно туди подзвонити, якщо немає проведеної дезінфекції. Якщо є проведена дезінфекція і мешканці рахують, що вона недостатня, потрібно вимагати від них (управительських компаній). Люди за це платять кошти. Міський бюджет виділив, пішов на зустріч цим управительським компаніям, виділив кошти на придбання дезінфектанту. Він зробив саме основне. Міський бюджет виділив цим приватним управительским компаніям, щоб вони у такий важкий період не шукали цей дезінфектант, щоб вони зараз безкоштовно отримали його у Департаменті ЖКГ.

Читайте також: У Чернівцях провели дезінфекцію Центральної площі (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Якщо дезінфекції немає, потрібно сигналізувати в органи влади. Потрібно дзвонити і казати: у нашому під’їзді ніхто нічого не робить. Це залежить від компанії і мешканців.

Можна відкрити сайт Держпродспоживслужби Чернівецької області. Там є всі телефони гарячої лінії. Телефон гарячої лінії не виключається. Скарг досить багато і вони стосуються не лише прибирання, вони стосуються безпечності харчових продуктів, захисту прав споживачів і всіх повноважень, які покладені на Держпродспоживслужбу". 

Від редакції:

Підтримайте якісну журналістику!

Інформаційне агентство АСС - це незалежна медійна платформа, яка працює об`єктивно, оперативно та точно. Вже 5 років ми подаємо нашим читачам лише якісні та перевірені новини. Втім, через кризу та карантин, наші рекламні доходи відчутно зменшились! Відтепер ви можете допомогти нам не лише лайком чи репостом, а й донатом.

Кожен донат - ваша підтримка нашої роботи!