1
Долар25.32
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро28.23
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.43
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Дозволила будівництво у буферній зоні ЮНЕСКО: чи законно звільнили Наталію Хілько?

promin.cv.ua 11/02/2019 17:02
1549896309_15530109.jpg

Про це – у програмі «Репліка» на телеканалі «Чернівецький промінь»

Головного архітектора Чернівців Наталію Хілько звільнили з посади. На думку відставленої чиновниці, Продан звільнив її незаконно, бо секретарю «не потрібні принципові посадовці, які ніколи не будуть діяти за вказівками, всупереч закону та інтересам громади».

«І це правда. Саме тому, Наталія Олексіївна, попередня влада Вас на цій посаді і тримала – майже 4 роки. Бо хто інший умів так демонстративно діяти всупереч закону та інтересам громади, як не Ви, коли в один рік демонстративно дозволили незаконне будівництво в історичному середмісті на вулиці Шептицького? І допустили незаконне будівництво депутата Бурбака – в буферній зоні ЮНЕСКО?

Коли Ви говорите про громаду, Ви маєте на увазі простих чернівчан, інвалідів-чорнобильців, чиї скромні помешкання сьогодні вдень і вночі руйнує будівництво Максима Юрійовича? Ви хоча би раз вийдіть з екрану його телеканалу, постукайте у двері громади – авось Вам відчинять. І пом’януть «незлим тихим словом» – принципових посадовців», – каже автор та ведучий програми Святослав Вишинський.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: