Долар27.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.55
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Для атовців і дітей-сиріт на Буковині придбають житло

acc.cv.ua 30/07/2020 19:09
На сесію виносять регіональну програму із забезпечення житлом атовців.

Як розповіла на брифінгу заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак, Чернівецька область отримала дві субвенції з держбюджету. Одну – на компенсацію і придбання житла для дітей-сиріт, другу – на придбання житла учасникам АТО, пише ІА АСС.

«Згідно із коштами, отриманими з держсубвенції, 34 дитини-сироти, які стояли у черзі, отримають кошти на особисті рахунки і впродовж року зможуть придбати житло, - розповіла чиновниця. -  Одночасно створена моніторингова група, яка перевіряє, як використовується все придбане житло за попередніх 3 роки. Тому що маємо прецедент, коли кошти використані, а ніхто не проживає».

Також за кошти з державної субвенції буде придбано житло для трьох учасників АТО: 2-х сімей з Кельменецького району, 1 – з Чернівців.

Читайте ще: Для багатодітної родини з Герцаївщини, яка постраждала від паводку, придбали будинок

«Ми розуміємо, що коштів з держбюджету недостатньо, щоб забезпечити житлом усіх черговиків. Тому на сесію обласної ради, яка відбудеться 6 серпня, ми подаємо регіональну програму із  забезпечення житлом атовців. Якщо її підтримають, 39 черговиків отримають житло, - каже Наталія Гусак. - Програма передбачає фінансування на 16 млн. грн. Будемо шукати певні резерви для того, щоб уже цього року втілити задумане у життя. Єдиний нюанс – житло буде придбане у сільський місцевості».

Новини ІА АСС є уViber