Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Депутати знову не прийняли звернення до Президента щодо Формули Штайнмаєра

acc.cv.ua 31/10/2019 12:32
Буковина мало не єдиний західний регіон, який не проголосував за таке звернення

Депутат Чернівецької міської ради Василь Максимюк учергове закликав депутатів звернутися до Президента, Голови Верховної Ради та Прем’єр-Міністра України щодо ситуації, яка склалася довкола Формули Штайнмаєра.

-Минуло більше 5 років, як на територію нашої держави вторглися «зелені чоловічки». Фактично, весь цей час Україна перебуває в стані війни. Після того, як анонсували вибори на підконтрольних територіях, в народу виникло певне нерозуміння того, як це відбуватиметься. Тому вже є підготовлене звернення від Чернівецької міської ради до Президента, Голови Верховної Ради та Прем’єра України з вимогою не змінювати політичний курс держави, закріплений в Конституції України. У зверненні ключовими є два пункти: визнати, що Росія є агресором, і це визнає весь світ, а друге – незміна зовнішньополітичного курсу, - звернувся до колег Василь Максимюк.

Читайте також: У Чернівцях не підтримали звернення до Президента щодо Формули Штайнмаєра

Депутат зауважив, авторами тексту є волонтери, громадські організації, активісти, учасники війни на Сході.

-Тому прошу внести звернення від Чернівецької міської ради. За схожі звернення вже проголосували всі області та міські ради західної й центральної України. Тому прошу бути також солідарними з усім народом України і включити це питання в порядку денному, - заявив В. Максимюк.

Питання винесли першим у порядку денному чергової сесії. В обговоренні взяли участь військовий капелан Василь Гасинець та громадські активісти, які наголошували на тому, що Чернівці, як і інші українські міста, повинні продемонструвати свою політичну волю та застерегти Президента від угод із агресором.

Натомість, після чергових тривалих обговорень депутати знову не підтримали належною кількістю голосів це звернення.