Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

День боротьби зі зловживанням наркотиками: у Чернівцях провели просвітницьку акцію

pogliad.ua 30/06/2020 16:19

26 червня – Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками й їхнім незаконним обігом.

Аби розповісти буковинцям про вбивчу дію психоактивних речовин, наркозалежність і боротьбу з нею, Управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації спільно з Міжнародною антинаркотичною асоціацією міста Чернівців провели просвітницьку акцію. Про це йдеться на сайті Чернівецької ОДА.

Волонтери з плакатами та брошурами розповідали людям, як не стати на шлях до наркобезодні та що робити, коли вже потрапив у полон до вбивчої залежності.

«Організували таку акцію, аби донести до людей, що наркозалежність – це хвороба, яка руйнує організм, особистості та родини. Також наголошуємо на тому, що здоровий спосіб життя – це запорука довголіття, а наркотики – смертельна яма», – пояснив начальник управління молоді та спорту Чернівецької ОДА Олександр Погодін (Александр Погодин).

Акцію провели на 4 площах міста – Театральній, Філармонії, Центральній та Соборній. Волонтери Міжнародної антинаркотичної асоціації зазначили, що й надалі проводитимуть такі заходи, аби ще більше буковинців знали, що таке наркозалежність і ніколи не стикалися із цією бідою.