1
Долар27.89
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро31.63
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.38
Динаміка НБУ за послідній тиждень

ЧНУ дав офіційну відповідь щодо картин Емми Андієвської

promin.cv.ua 13/03/2018 10:55
1520931009_1cbe4b17-f66f-4fa1-a5d2-2c1fab90c525_w1023_r1_s.jpg

Подаровані картини зберігаються в університеті
В інтерв'ю Радіо Свобода цьогорічна лауреатка Шевченківської премії Емма Андієвська висловила припущення, що подаровані Чернівцям сто картин її авторства начебто зникли. Ректор ЧНУ ім. Ю. Федьковича Степан Мельничук надав офіційну відповідь щодо висловленого:
 
«Запевняємо авторку, що всі подаровані нею картини наявні у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, і немає жодних підстав припускати, що вони втрачені. Університет висловлює свою готовність якнайактивніше долучитися до формування музею сучасного мистецтва, якого надзвичайно потребують Чернівці, надаючи колекцію картин пані Андієвської у постійне використання», – йдеться в офіційній відповіді.
 

Щодо музею Емми Андієвської, який так і не організували у Чернівцях, ректор ЧНУ зазначив, що персональні виставки картин відбулися 2007 та 2009 року. У ті роки велися переговори про надання університетові приміщення для музею діаспори, що так і не був створений.
Нині університет готовий знову долучитися до його організації: «Університет висловлює свою готовність якнайактивніше долучитися до формування музею сучасного мистецтва, якого надзвичайно потребують Чернівці, надаючи колекцію картин пані Андієвської у постійне використання»,– повідомляє ректор ЧНУ.


Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах: