1
Долар25.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.75
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.36
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Чернівецькі медики – серед переможців проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров'я»

promin.cv.ua 08/02/2019 18:08
1549638012_img_7504.jpeg

Проект «Розбудова центру передового досвіду на базі закладу ПМД у м. Чернівці» став одним із 15 переможців конкурсного відбору

8 лютого у Києві заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександр Паскар, директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Садгора» Наталія Калмикова та лікар загальної медицини підприємства Людмила Козуб  взяли участь в Установчій зустрічі для 15 закладів первинної медичної допомоги, які втілюватимуть гранти з розвитку Центрів передового досвіду ПМД. Про це повідомили у прес-службі Ратуші.
Під час зустрічі було презентовано плани щодо грантової програми розвитку центрів передового досвіду та відбулося знайомство з 15 закладами ПМД – переможцями конкурсного відбору проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

Проект «Розбудова центру передового досвіду на базі закладу ПМД у м. Чернівці», який став одним із 15 переможців конкурсного відбору, впроваджуватиметься на базі КНП «ЦПМД «Садгора» за фінансової та консультаційної підтримки USAID та компанії DeloitteConsultingLLC.


Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: