Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Чернівецькі бізнесмени потрапили до всеукраїнського фотопроекту про бізнес на карантині

acc.cv.ua 22/04/2020 10:28
Власники розповіли, як працюють в умовах карантину.

Видання "Українська правда" започаткувало документальний фотопроєкт The Gate Agencyпро українські бізнеси, що закрилися або трансформувалися під час карантину. 

У ньому вже взяли участь понад 60 власників популярних українських ресторанів, тревел-агентств, приватних шкіл, юридичних компаній, спортивних центрів тощо. Героями фотопроєкту стають власники бізнесів з Києва, Дніпра, Одеси, Запоріжжя, Харкова та Львова. 

Всього героїв буде 100.

У новому випуску - власники бізнесу з Чернівців.

Василь Зазуляк, співвласник та CEO будівельної компанії "Водограй"

Будівельна компанія "Водограй" зводить нерухомість в Чернівцях.

"Компанії 15-й рік. І дійсно переживали кризи і 2008, і 2014 років. Чим ця криза відрізняється – це тим, що тоді криза відбулася і все, треба далі рухатися. А зараз ця криза підступна тим, що ми не можемо скласти плани. Звичайно, в нас розрахований найгірший план, і ми від нього відштовхуємся. З середини березня більшість працівників були налаштовані досить панічно, люди дійсно перелякалися, ми прийняли рішення, що не будемо якийсь час працювати, щоб люди просто заспокоїлися. Була заборона на місцевому рівні, але через деякий час було роз'яснення від Кабміну, що будівельні роботи під заборону не підпадають. Люди посиділи ті три тижні або місяць. Та враховуючи, що більшість живе від зарплати до зарплати, прийняли рішення виходити на роботу. Звісно, ми забезпечуємо, згідно із законом про карантин, всі умови для того, щоб звести до мінімума ризик зараження коронавірусом".

Чернівецькі бізнесмени потрапили до всеукраїнського фотопроекту про бізнес на карантині

Сергій Гринюк, власник Grico Group

Grico Group – торговельна мережа будівельно-оздоблювальних матеріалів з офісом в Чернівцях, одна з найбільших в західній Україні.

"Ми вже 25 років на ринку. Головний етап розвитку, найсильніший поштовх якраз був під час першої кризи, у 2008-2009 роках. Дуже багато гравців на ринку тоді були не готові до кризи – ми скористалися нагодою. Але зараз почуття погані. Роздріб ми весь закрили. Люди вдома, люди не мають грошей, люди в тяжкому стані. Я допомагаю, як можу. Але я також у скрутному становищі, тому що є кредити, які ніхто не відміняв, є відсотки на кредити, які ніхто не відміняв, є податки, які ніхто не відміняв, є оренди, які ніхто не відміняв. Цілий список. Деякі виробники, постачальники пішли назустріч. Але деякі взагалі кажуть: це ваші проблеми, ви вирішуйте їх, шукайте гроші. А як шукати? Зараз ми діємо по ситуації, тому що зміни мало не щодня відбуваються. Але найголовніше – зберегти кістяк команди і лояльних людей".

Отримуйте новини в Telegram

Чернівецькі бізнесмени потрапили до всеукраїнського фотопроекту про бізнес на карантині
Григорій Веприк, Олександр Роженюк, The Gate Agency