Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Чернівецькі бейсболісти - другі на чемпіонаті України

pogliad.ua 10/09/2019 09:37

У Рівному відбувся фінал 4-х бейсбольного чемпіонату України з бейсболу (вища ліга, дивізіон «Б»).

Чернівецька команда «Соколи – ОДЮСШ «Спартак» спочатку перемогла колектив «Одеські моряки» (8:3), а згодом -  «Воронів» із Сум (9:0).

У третій зустрічі команда Ростислава Гринчука поступилася з рахунком 3:10 колективу «Вест Сайд» (Рівне) та стали срібними призерами змагань. Про це інформує chernivtsisport.com.

«В останній грі чемпіонату «Соколи-ОДЮСШ «Спартак» поступилися 3:10. Прикрий осад залишила ця гра дивізіону «Б» у фіналі 4-х. У грі фактично за перше місце в дивізіоні господарі фіналу надали м`ячі для матчів, які просто негідні для поєдинків такого рівня.

Щоби було зрозуміло, це як грати у футбол, баскебол, гандбол приспушеними м`ячами, тобто обмежена їх дальність польоту. Команда готує лист до СТК ФБСУ до Виконкому ФБСУ з приводу цієї ситуації. Ми раніше стикалися з подібними ситуаціями в рамках чемпіонату України в Сімферополі у матчах проти команди «ТНУ», а також в Кропивницькому у зустрічах проти збірної Рівненської області під час чемпіонату України U18. Дивно те, що на зборах команди за день до матчу цю ситуацію пригадали гравці і тренери. Була реакція на ситуацію на U18, в чемпіонатах України серед вікових номінацій тепер там використовуються м`ячі належної якості надані ФБСУ. Настав час визнання офіційного м`яча чемпіонату України і централізованої закупівлі через ФБСУ необхідної кількості м`ячів для проведення чемпіонатів.

Щодо цікавих новин чернівецької команди, то за наш колектив відіграв американець Тай Сміт. Окрім нього залучено ще одного колишнього гравця «соколів» з Молдови – Іллю Новака», - сказав Ростислав Грінчук.

Результати матчів:

6 вересня

«Ворони» – «Вест Сайд» - 0:9

«Одеські моряки» – «Соколи-ОДЮСШ «Спартак» - 3:8

7 вересня

«Соколи-ОДЮСШ «Спартак» – «Ворони» - 9:0

«Вест Сайд» – «Одеські моряки» - 11:10

8 вересня

«Соколи-ОДЮСШ «Спартак» – «Вест Сайд» - 3:10

«Ворони» – «Одеські моряки» - 0:9

Підсумкове становище:

1. «ВЕСТ САЙД» (Рівне)

2. «Соколи-ОДЮСШ «Спартак» (Чернівці)

3. «Одеські моряки» (Одеса)

4. «Ворони» (Суми)

5. «ДЕСАНТ» (Миколаївська область)

6. «EAST VIKINGS Спартак» (Харків)

7. «EAST SIDE» (Донецька область)

8. «POLTAVA WILD HOGS» (Полтавська область

9. Збірна Київської області

10. «БОМБЕРС» (Дніпропетровська область)

11. «ДЕЛЬФІНИ» (Чорноморськ)