1
Долар28.14
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.86
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.76
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Чернівецька міська лікарня №1 почала приймати людей з підозрою на COVID-19

pogliad.ua 23/03/2020 18:46

З 23 березня 2020 року Чернівецька міська лікарня №1 розпочала прийом хворих з підозрою на коронавірус. Ця лікарня перепрофільована на госпітальну базу для хворих на COVID-19, вона не є класичним інфекційним стаціонаром. Наразі режим медичної установи змінено. Про це повідомили в управлінні забезпечення медичного обслуговування Чернівецької міської ради.

Територію медичної установи умовно поділили на червону, жовту та зелену зони. В одній – прийматимуть містян з підозрою на коронавірус, в іншій – хворих з середніми та важкими формами пневмонії. «Зелена» зона буде використовуватись для медперсоналу. Також медики лікарні готові приймати і вагітних, в яких є підозра на коронавірус.

Головний лікар міської лікарні №1 Анатолій Петричук поінформував про те, що штат лікарні збільшили на двох лікарів-інфекціоністів.

На сьогодні у лікарні є 50 місць для прийому хворих на COVID-19, 7 апаратів штучної вентиляції легень та обладнання з моніторами для пацієнтів. Також, в разі потреби, зможуть залучити додатково два апарати з приватних клінік. Найближчим часом для лікарні №1 планується закупити ще 11 апаратів штучної вентиляції легень. Крім того, міська лікарня №1 має централізовану подачу кисню, також замовлена автономна киснева станція.

Як зазначили в управлінні забезпечення медичного обслуговування Чернівецької міської ради, міська лікарня №1 наразі перепрофільована на госпітальну базу для хворих на COVID-19 і прийматиме лише жителів міста Чернівці. Про це йдеться на офіційному сайті Чернівецької міської ради.

Коментарі: