Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Чернівецька команда бере участь у Енерго-інноваційному Хабі

acc.cv.ua 12/03/2020 08:53
Енерго-інноваційний Хаб – це простір для навчання, співпраці, обміну досвідом, демонстрації та популяризації ідей у різних сферах.

“EnInHub – Hackathon” стартував 10 березня. До складу чернівецької команди входять школярі, студенти, учні коледжів і ПТУ. Про це повідомляється на сайті Чернівецької міської ради.

Проєкт передбачає створення енерго-інноваційних хабів у Харькові, Чернівцях та Дніпрі. У Чернівцях виконавцями проєкту є Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, заклади профтехосвіти, громадська організація «Школа енергоефективності» та бізнес.

Енерго-інноваційний Хаб – це простір для навчання, співпраці, обміну досвідом, демонстрації та популяризації ідей у сфері енергоефективності, відновлюваних джерел енергії, захисту навколишнього середовища та пом’якшення наслідків зміни клімату з метою підготовки фахівців будівельної сфери зі знаннями та навичками впровадження енергоефективних технологій.

У Чернівцях створюються два таких хаби. Один – на базі Чернівецького нацуніверситету, другий – Інженерно-технологічний хаб «Constructor» на базі бізнес-партнера проєкту на місці будівлі колишнього малоефективного екологічно-небезпечного підприємства на вул.Лесина,3А. 

Читайте також: Студентам з Чернівців рекомендують уникати перебування в студмістечку

У цих сучасних інноваційних просторах фахівці з енергоефективності проводитимуть також заняття для студентів, школярів, учнів коледжів та ПТУ. Наразі чернівецька команда проєкту бере участь в енергохакатоні, де захищатиме свої енергоефективні ідеї у сфері дизайну, архітектури, інженерії.

Для підтримки командного духу учасників “EnInHub – Hackathon” фото кожної команди розміщено на офіційній сторінці проєкту у Facebook.


Підтримати чернівецьку команду EnInHub Чернівці за посиланням. Дивимося і вболіваємо за Чернівці 12 березня о 10.30- 12.30 в прямому ефірі.