Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

«Чернівцігаз» запроваджує тимчасовий мораторій на відключення газу

buknews.com.ua 17/03/2020 11:52

В нинішній ситуації Оператори ГРМ та «Чернівцігаз» відчувають відповідальність своєї справи – доставки газу клієнтам, адже це життєво необхідний ресурс, який постачається постійно всім споживачам. Разом з тим, закликаємо клієнтів до соціальної відповідальності в період карантину та радимо не накопичувати борги, а для оплат користуватися віддаленими онлай-сервісами.

Розуміємо, що всі клієнти стикнулись з певними обмеженнями. І як соціально відповідальний бізнес, компанія вводить мораторій на відключення споживачів від газопостачання через заборгованість, окрім випадків виникнення аварійних ситуацій з технічних причин та несанкціонованого втручання.

 В свою чергу, ми покладаємося на розуміння споживачів газу та закликаємо до вчасної оплати за надані послуги. Для побутових споживачів є можливість сплатити рахунки за газ і його доставку віддалено - за допомогою онлайн - сервісів:

Особистий кабінет на сайті 104.ua http://bit.ly/cabinet104

Чат-бот «7104ua» у Viber http://bit.ly/7104uaViber

Мобільний додаток 104Mobile для Android http://bit.ly/104Android

Мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone http://bit.ly/104iPhone

 «Чернівцігаз» розуміє важливість надійності і безперервності доставки газу всім споживачам і зробить усе можливе, щоб газопостачання залишалось острівцем стабільності в цей буремний час.