Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Чернівчани просять встановити спеціалізований ігровий майданчик

pogliad.ua 15/05/2019 18:20

На офіційному сайті Чернівецької міської ради у розділі "Єдина система місцевих петицій" 14 травня 2019 року зареєстрували електронне звернення щодо придбання та встановлення спеціалізованого ігрового майданчика для дітей з інвалідністю на землі, що належить Чернівецькій громаді.

Депутатів Чернівецької міської ради, міського голову просять не закривати очі на проблеми сімей, де є діти-інваліди, та пропонують віднайти кошти з міського бюджету на придбання та встановлення спеціалізованого ігрового майданчику, який розташований на території "обласного центру медико-соціальної реабілітації дітей з органічним урадженням нервової системи" за адресою м. Чернівці, Бульвар Героїв Крут, 11.

"Головна мета - подарувати радість спілкування та допомогти у розвитку дітям з особливими потребами, якісно проводити реабілітацію дітей. Спеціально вироблені гойдалки, безпечне гумове покриття та розвиваючі конструкції, призначені для дітей різного віку. Усі гойдалки знаходитимуться у вільному доступі і для інших дітей, що дозволить дітям-інвалідам відчувати себе повноціними і рівними серед інших дітей", - пише автор звернення Глиняний Дмитро Степанович.

"Дана петиція вже публікувалася, однак відповідь перенаправлена на обласну державну адміністрацію. Однак повідомляємо, що земля на якій має бути розташований дитячий майданчик, належить громаді міста Чернівці і підпорядкована Чернівецькій міській раді", - додає ініціатор звернення.

До кінця збору підписів залишилось 29 днів. Станом на 15 травня петицію підписали 84 особи з 250 необхідних.