Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Буковина отримала гуманітарну допомогу від ВООЗ на боротьбу з коронавірусом

acc.cv.ua 11/03/2020 19:43
В область надійшли 600 комплектів індивідуального захисту для лікарів.

Сьогодні Чернівецька область отримала гуманітарну допомогу від ВООЗ, про це під час брифінгу розповіла Наталя Гусак, заступниця голови Чернівецької ОДА. 

Вона зазначила, що допомогу передали Чернівецькій обласній клінічній лікарні. Це близько 600 комплектів індивідуального захисту для медперсоналу. 

"Ця гуманітарна допомога включає в себе досить багато необхідних засобів індивідуального захисту для лікарів, близько 600 комплектів, куди входять і респіратори підвищеної безпеки, і окуляри, і засоби дезінфекції, наразі ця гуманітарна допомога в обласній клінічній лікарні розвантажується і ми чекаємо на наказ про розподіл", - сказала Наталя Гусак. 

Вона додала, що область також виділила кошти з резервного фонду на боротьбу з коронавірусом, тож засобів індивідуального захисту для обласної клінічної лікарні буде забагато, тому їх перерозподілять також на центр екстреної медичної допомоги та, можливо, на районні інфекційні відділення. 

Під час брифінгу Наталя Гусак також розповіла, що на Буковині очікують приїзду експертів ВООЗ, які прибудуть до Чернівців сьогодні ввечері, або завтра вранці. 

"Це буде ціла місія, яка складатиметься з декількох осіб, серед яких буде клініст, як ми анонсували раніше Він перевірить і надасть свої рекомендації та поради стосовно того, чи надається правильне та ефективне лікування пацієнту, хворому на коронавірус", - сказала посадовиця. 

Водночас Наталя Гусак зазначила, що з самого першого дня, коли пацієнт поступив у лікарню і було підтверджено випадок коронавірусу, буковинські лікарі також радилися з головним інфекціоністом України стосовно того, чи правильно вони його лікують, відповідно до протоколу. Тоді жодних зауважень не було. 

Читайте також: У чернівчанина, хворого на коронавірус, пневмонії немає, - Наталя Гусак (НАЖИВО)