Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Банкомати у Чернівцях мають дезінфікувати двічі на день, - Держпродспоживслужба

acc.cv.ua 24/04/2020 18:14
У магазинах щогодини дезінфікують речі, до яких найчастіше торкаються люди.

Керівників усіх банківських установ у Чернівцях повідомили про відповідальність за відсутність дезрежиму, розповів у програмі Суть Речей на Радіо 10 начальник управління Держпродспоживслужби в місті Чернівці Сергій Лазарєв. 

"Воно називається дезрежим, тому що двічі на день виходить банківський працівник і за допомогою пульверизатора та світлої ганчірки дезінфікує клавіші банкомату, до яких має доступ людина. Щодо цього у банках якраз ситуація найкраща", - каже Сергій Лазарєв.  

Щодо апаратів розливу води, які розміщені у Чернівцях, то посадовець запевнив, що найближчим часом перевірить, чи дотримуються підприємці, які їх обслуговують, необхідних санітарних норм, якими передбачена дезінфекція апаратів розливу питної води. 

"Це можливо десь недопрацювання наше, з завтрашнього дня я подивлюся дані про виконану роботу щодо дезінфекції апаратів, які розливають воду. Вони повинні вести журнали про цю роботу і ці документи повинні співпадати дійсно з реальними перевірками мобільних груп", - розповів Лазарєв. 

Читайте також:Банкомати, двері та сидіння в Чернівцях дезінфікують від початку епідемії

Він додав, що контроль за дезінфекцією у закладах міста здійснюють 5 мобільних груп. 

"Мобільна група, яка заїжджає в продуктовий магазин, вона дивиться на всі банкомати, які знаходться поруч. Вони проходять ці всі 5 мобільних груп і фіксують усі порушення, а далі ми спілкуємося. Ми дзвонимо людям, ми їх лякаємо. Лякаємо наслідками, закликаємо до їхньої совісті. Частіше ці методи превентивні. Ми закликаємо до їхньої совісті, тобто, якщо ми зараз відкрито підемо у конфронтацію з бізнесом, ми не знайдемо розуміння, крім негативних емоцій", - зазначає Сергій Лазарєв. 

Дивіться нас наYouTube

Він каже, що у магазинах, які працюють у період карантину, найбільший акцент роблять на тих місцях, яких люди найчастіше торкаються руками.

"Це вхідні двері. Це також продуктові кошики, з якими покупці ходять по магазину, місце для продуктів біля каси, це все дезінфіується щогодини, або кожні 20 хвилин. Працівники продуктових магазинів зараз працюють на передовій, в інфекції. Вони мають великий контакт з відвідувачвами, споживачами, тому вони, в першу чергу, переживають за своє здоров’я, тому вони і забезпечені і засобами індивідуального захисту і деззасобами", - каже начальник управління Держпродспоживслужби в місті Чернівці

Від редакції:

Підтримайте якісну журналістику!

Інформаційне агентство АСС - це незалежна медійна платформа, яка працює об`єктивно, оперативно та точно. Вже 5 років ми подаємо нашим читачам лише якісні та перевірені новини. Втім, через кризу та карантин, наші рекламні доходи відчутно зменшились! Відтепер ви можете допомогти нам не лише лайком чи репостом, а й донатом.

Кожен донат - ваша підтримка нашої роботи!