Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Банкомати, двері та сидіння в Чернівцях дезінфікують від початку епідемії

acc.cv.ua 17/04/2020 15:29
Це робить кожен підприємець власними силами.

Місця скупчення людей у продовольчих магазинах, банках та інших публічних установах і закладах Чернівців почали дезінфікувати від початку епідемії коронавірусу в Україні. Про це ІА «АСС» розповів начальник управління Держпродспоживслужби в місті Чернівці Сергій Лазарєв.

За його словами, банківські установи, магазини та інші заклади, що працюють під час карантину, зобов'язані двічі на день проводити дезінфекцію місць, яких масово торкають відвідувачі. Мова про банкомати, сидіння, двері, автомати питної води тощо.

«Це почали робити ще до того, як МіськШЕП почав обробляти вулиці гідрохлоридом. Ми проводимо фотофіксації та контрольні виїзди фахівців. Не всі підприємці виконують належним чином це, проте більшість все ж дотримується вказівок. На початках у них була проблема із придбанням деззасобів через ажіотаж. Проте потім на державному рівні цю проблему врегулювали й вітчизняні виробники забезпечили країну належним обсягом таких засобів. Зараз уже більшість підприємців свідомі. Вони ознайомлені з письмовою вказівкою. Також з ними постійно проводять роз'яснювальні бесіди», - каже очільник Держпродспоживслужби Чернівців.

Читайте також: Вулиці Чернівців у робочий час поливатимуть водою

Крім того, дезінфекцію, за словами Сергія Лазарєва, проводять і в будинках. Департамент ЖКГ розподілив виділені з міського бюджету на ці заходи гроші між управителями, ЖРЕПами та ОСББ.

Управителі винаймають клінінгову компанію або купляють розпилювач з дезінфікуючим засобом та захисний одяг для людини, яка виконує ці роботи.

«Також мешканці будинків можуть додатково робити це самотужки. Зараз дезінфекцію можна проводити доступними засобами. До прикладу, засіб "Санітаб" не шкодить людині, 1 його таблетка розчиняється в 7 літрах води - немає жодних проблем власними силами провести дезінфекцію. Навпаки, буде набагато краще, бо люди роблять для себе і не пропустять жодної дрібниці під час дезінфекції», - каже Сергій Лазарєв.

Наші новини є уFacebook

Від редакції:

Підтримайте якісну журналістику!

Інформаційне агентство АСС - це незалежна медійна платформа, яка працює об`єктивно, оперативно та точно. Вже 5 років ми подаємо нашим читачам лише якісні та перевірені новини. Втім, через кризу та карантин, наші рекламні доходи відчутно зменшились! Відтепер ви можете допомогти нам не лише лайком чи репостом, а й донатом.

Кожен донат - ваша підтримка нашої роботи!